Blog > Komentarze do wpisu
Czy kobiety lubią seks?
Lubią. Ale niektórzy twierdzą, że nie lubią. Czy ja lubię seks? Uwielbiam.

Skąd takie przekonanie, że kobiety mogą seksu nie lubić? Bo panowie w nas je wzbudzają.

Wiele lat temu byłam z człowiekiem, który seks lubił razk, dwa w miesiącu. Zachodziłam w głowę: co jest? Czemu ja mam ochotę, a on nie? Czy we mnie jest coś nie tak? Może trzeba urozmaicić pożycie? No i urozmaicałam na różne sposoby. On czasem był zainteresowany, a czasem nie. Moja frustracja narastała.

I zadawałam sobie pytanie: czy mężczyźni lubią seks?

Lubią. Ale nie wszyscy tak bardzo jak ja. Nie wszyscy codziennie, nie wszyscy w dzień. Niektórzy tylko w sobotnie noce. Dziwne, prawda?

Ale tak jest.

Później na swojej drodze spotkałam innych mężczyzn. Niektórzy baaaardzo lubili seks. Tak bardzo, że dochodziło do kontuzji. Ale to już temat na inne spotkanie w bloxie.

Wróćmy do kobiet. Statystyczna kobieta lubi seks, ale żeby móc mu się w pełni oddać, muszą zostać spełnione pewne warunki. One są różne, jak różne są kobiety. Generalizując - najważniejsze są dla kobiet dwie sprawy:

1. Nie może być wściekła/wkurzona/zasmucona. Seks działa terapeutycznie, ale gdy kobieta zmaga się z problemem w swojej psychice, często jest tak nim zaabsorwowana, że nie jest w stanie odczuć przyjemności z intymności. Recepta? a) wyjaśnić nieporozumienia, b) zrobić kobiecie odprężający masaż, c) przedłużyć grę wstępną i dopiero, gdy zobaczysz drogi mężczyzno, że ona już nie myśli o kłopotach, zabierz się do roboty właściwej.

2. Mężczyzna musi się nastawić na dawanie, a nie tylko branie. Jeśli Ty będziesz traktował seks jako daninę od swojej żony/dziewczyny, to ona też tak zacznie go traktować. Głupie określenie dawanie dupy właśnie pokazuje stosunek większości do stosunku. Jeśli kobieta ma dać dupy, to po prostu ma się wypiąć? A facet jej zaaplikuje to i owo? No proszę. Dla mnie seks na czym innym polega. I jeśli mężczyzna odpowiednio rozgrzeje partnerkę, to gwarantuję, że ona odpłaci mu się tym samym. Recepta? Krótka i prosta: nic tak nie działa, jak minetka na wstępie.

Proste? Jak budowa cepa.

Kobieta też człowiek.

wtorek, 06 kwietnia 2010, blekitnaina

Polecane wpisy

Komentarze
2010/04/06 13:24:21
mężczyźni lubią seks
:)
-
2010/04/09 09:31:13
hej :-)
wszedłem tu przez tag "mężczyzna" ale odniosę się do kobiet. No pewnie, że kobiety lubią seks. Problem jednak w pytaniu i uogólnieniu. I uproszczeniu. Ile kobiet tyle podejść do tematu. Bo przecież każda miała inne wychowanie, inne marzenia, inne doświadczenia, innego wpływu kulturowego doświadczała, inną gradację wartości posiada ... itd itd. Wystarczy że spotka faceta- szmatę i faceta-ciachopartnera i już będzie inaczej się nastawiać. I momentalnie (rzecz względna) przeprogramuje swój pogląd.
A człowiek to taka jucha, że co czuje to zaraz projektuje na innych :-)... a to działa tylko w ograniczonym zakresie.
Miłych zabaw :-)